Śluzy higieniczne

Śluzy higieniczne dla przemysłu spożywczego

Projektowanie, wytwarzanie, dostawa i serwisowanie wydajnych śluz higienicznych dla przemysłu spożywczego: to wyzwanie, z którym codziennie mierzymy się w w firmie Elpress. Wiemy również lepiej, niż ktokolwiek inny, że higiena jest niezwykle istotna w przemyśle spożywczym. W przemyśle spożywczym wciąż dochodzi do sytuacji, w których pracownicy kontaktują się z żywnością lub maszynami, dlatego też należy unikać chorób i bakterii. Dlatego też higiena zapewniająca bezpieczeństwo żywności z pewnością nie jest zbędnym luksusem. Elpress posiada w ofercie szeroką paletę innowacyjnych śluz higienicznych przeznaczonych dla przemysłu spożywczego, pozwalających przenieść higienę w Państwa firmie na wyższy poziom.

Przegląd produktów

Wytrzymałe i innowacyjne śluzy higieniczne

Firma Elpress jest aktywna na rynku od ponad 40 lat, przez ten okres urosła do rangi wiodącego dostawcy w obszarze higieny przemysłowej. Nie przypadkowo firma Elpress jest pierwszym wyborem, jeżeli chodzi o automatyczne śluzy higieniczne. Wybierając Elpress mają Państwo pewność, że wybierają Państwo innowacyjne produkty i najnowocześniejsze technologie. Na przykład, nasze wejścia higieniczne są wykonane ze stali szlachetnej i niewielkiej szorstkości powierzchni, co zapewnia mniejsze skażenia i łatwiejsze czyszczenie. Nasze przyjazne dla środowiska śluzy higieniczne posiadają również niewiele szwów i szczelin, co zapewnia perfekcyjne, higieniczne wykończenie. Dlatego też innowacja naszych produktów rozpoczyna się od higienicznego zaprojektowania samego produktu. Śluzy higieniczne firmy Elpress są zatem:

  • Funkcjonalne i przyjazne dla użytkownika
  • Ergonomicznie zaprojektowane
  • Bezpieczne (dla żywności) i wydajne podczas użytkowania
  • Trwałe i certyfikowane zgodnie z HACCP*

*Dezynfekcja rąk oraz czyszczenie podeszew obuwia jest obecnie wymogiem prawnym. Wszystkie śluzy higieniczne firmy Elpress są zgodne z prawem i przepisami obowiązującymi w tym obszarze. Nasze produkty posiadają międzynarodowy certyfikat HACCP, wspierając przez to Państwa środowisko HACCP.

Przegląd produktów

Szybkie czyszczenie podeszew i dezynfekcja rąk

Wszystkie śluzy higieniczne firmy Elpress są wyposażone w urządzenia do dezynfekcji rąk i czyszczenia podeszew butów. Jest coraz więcej obszarów, w których można używać urządzeń do czyszczenia cholewek do dokładnego czyszczenia krawędzi i cholewek butów; można opcjonalnie wybrać zintegrowaną suszarkę Dyson Airblade do czyszczenia rąk. Bezpieczna dla żywności śluza higieniczna jest w stanie czyścić podeszwy i dezynfekować ręce w tym samym czasie, dzięki czemu pracownicy mogą szybko i wydajnie przechodzić przez proces czyszczenia, oszczędzając czas. Dostęp do kolejnego pomieszczenia jest możliwy tylko po zdezynfekowaniu rąk. Dlatego też dostęp jest zawsze kontrolowany.

Dostosowany do klienta kompleksowy koncept

Wybierając śluzę higieniczną firmy Elpress wybierają Państwo nie tylko produkt wysokiej jakości, lecz przede wszystkim kompleksowe rozwiązanie. Dlatego właśnie firma Elpress dostarcza specyficzne dla klienta śluzy higieniczne, które są profesjonalnie zintegrowane z Państwa procesem produkcyjnym. Nasi profesjonaliści całkowicie włączają Państwa w proces. Omawiamy z Państwem sposób, w jaki można uprościć Państwa procesy, dzielimy się wiedzą i oferujemy szyte na miarę rozwiązania dla zagadnień związanych z higieną. Wykonujemy wszystko dla Państwa i zapewniamy całościowy koncept dla codziennego czyszczenia i dezynfekcji. Jeżeli są Państwo zainteresowani możliwościami w obszarze śluz higienicznych lub jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami.

Kontakt