Systemy czyszczące

Wydajny i oszczędny system mycia

Wydajny system mycia, który pozwala również zaoszczędzić pieniądze? To właśnie (przemysłowy) system mycia firmy Elpress. Jesteśmy wiodącym projektantem, producentem i dostawcą innowacyjnych systemów mycia dla przemysłu spożywczego. Wiele z naszych produktów jest obecnie uważanych za standard w przemyśle. Nasze bezpieczne dla żywności systemy mycia nadają się do zastosowań w przemyśle mięsnym i rybnym, w piekarniach, mleczarniach, zakładach konfekcyjnych i organizacjach logistycznych. Za pomocą tego przyjaznego dla środowiska systemu mycia firmy Elpress można czyścić różne nośniki ładunku, łącznie ze:

 • skrzyniami
 • paletami
 • pojemnikami
 • zbiornikami
 • kadziami
Przegląd produktów

Systemy mycia usuwające brud

Złożone systemy mycia firmy Elpress gwarantują, że każdy rodzaj brudu zostanie usunięty w pojedynczym cyklu mycia. Nawet taki, jak białko, plamy krwi, smar, naklejki i pozostałości kleju oraz zasuszony brud. Wreszcie, stosujemy różne filtry zanieczyszczeń ze sprawdzoną i niezawodną techniką filtracji. Zapewniamy, że optymalne wyniki można zawsze osiągnąć poprzez prawidłowe połączenie temperatury, chemikaliów, czasu i siły mechanicznej. Chętnie podejmiemy z Państwem współprace nad uproszczeniem i optymalizacją procesu mycia. Między innymi, wykonujemy to oferując odpowiednie, zrównoważone rozwiązania. Nasze systemy mycia są:

 • Innowacyjne
 • Przyjazne dla użytkownika
 • Wytrzymałe
 • Ergonomiczne
 • Wysokiej jakości
Przegląd systemów mycia

Specyficzne dla klienta systemy mycia dla przemysłu spożywczego

Innowacja i przewidywanie są w naszym DNA. My nie tylko tak mówimy; udowadniamy to w naszych systemach już od ponad 30 lat. Na przykład, systemy mycia do użytku w przemyśle spożywczym mają modularną konstrukcję. Umożliwia to czyszczenie wielu nośników ładunku za pomocą tego samego systemu mycia. Dlatego też zawsze można czerpać korzyści z systemu zorientowanego na klienta, który spełnia określone wymagania, a przy tym jest niedrogi. Wszystkie nasze system można szybko i łatwo czyścić, ponieważ zostały one zaprojektowane ze stali szlachetnej, którą czyści się lepiej, niż inne materiały.

Przegląd systemów mycia

Wydajne, wytrzymałe i oszczędne

Z innowacyjnym systemem mycia firmy Elpress nie tylko stawiają Państwo na wydajność i środowisko, lecz również na oszczędność kosztów. Nasze certyfikowane systemy mycia wykorzystują wodę, energię oraz środki czyszczące  w sposób oszczędny, bez szkodliwego wpływu na samo czyszczenie. Ponieważ systemy mycia zostały zaprojektowane z zastosowaniem złożonych elementów, zmniejszają one zużycie zasobów takich jak energia i woda. W skrócie, nasze systemy mycia zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wymogów ochrony środowiska. Dodatkowe cechy:

 • Recyrkulacja wody mycia, z ponownym wykorzystaniem wody
 • Inteligentny system zarządzania wodą, który nie pozwala na zmarnowanie ani kropli wody
 • Ekstrakcja pary i odzysk ciepła dla redukcji strat energii
 • Izolowane zewnętrzne ścianki dla mniejszych strat ciepła
Kontakt

Wierzymy w higieniczne systemy mycia

W firmie Elpress wierzymy w higieniczne systemy mycia. Nie dlatego, ze higiena jest wymagana przez prawo, lecz po prostu dlatego, że pozwala wyprodukować lepszą żywność. Dzięki automatycznemu systemowi mycia firmy Elpress mogą Państwo podnieść standard higieny w swojej firmie do wyższego poziomu. Ponadto, w firmie Elpress zawsze patrzymy kompleksowe na dane rozwiązanie, współpracując z Państwem w każdym obszarze. Czy są Państwo zainteresowani naszymi automatycznymi systemami mycia? Prosimy zatem o kontakt z nami.

Kontakt